Atskleidžiame gamybos paslaptis

Viena iš Glomeros strateginių krypčių yra įvairių abrazyvinių produktų gamyba

Glomeroje pirmasis įrengimas pradėjo veikti 2006 metais. Nuo to laiko labai išaugome ir įgijome daug patirties. Šiandien galime pagaminti beveik viską iš lanksčių abrazyvų. Nuolat atnaujinami įrengimai, kvalifikuoti darbuotojai, leidžia mums ne tik laiku išpildyti visų klientų užsakymus, bet ir išlaikyti aukštą produktų kokybę.

Klientui užsakius, galime pagaminti abrazyvinius produktus, pagal pageidaujamus išmatavimus, grūdėtumą ir kitus reikalavimus. Dažniausiai gamyba užtrunka iki 3 darbo dienų, todėl, savaitės pradžioje pateikęs užsakymą, klientas savo prekes gauna dar tą pačią savaitę. Gaminame įvairių pločių ir ilgių juostas, naudojame skirtingus suklijavimo būdus, pjauname įvairiausių formų prilimpančius abrazyvus - apvalius, trikampius, stačiakampius ir kitokius, su įvairiu skaičiumi skylių arba be jų. Asortimento įvairovė nebeleidžia mums vardinti savo galimybių klientui, tai užtruktų per ilgai - pirmiausia klausiame, ko jam reikia, o tada jau sprendžiame, kaip kuo greičiau įvykdyti kliento užduotį.

Nuolat atnaujiname įrengimus, kaupiame patirtį, kad kasdien galėtume priimti įvairiausias klientų užduotis bei iššūkius ir juos sėkmingai įveikti.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku