Paslaugos

Gamyba

Gaminame labai platų standartinių lanksčių abrazyvinių įrankių asortimentą bei, klientui pageidaujant, galime pagaminti abrazyvinius produktus, pagal pateiktus išmatavimus, grūdėtumą ir kitus reikalavimus. Dažniausiai gamyba užtrunka iki 3 darbo dienų, todėl, savaitės pradžioje pateikęs užsakymą, klientas prekes gauna dar tą pačią savaitę. Be įvairių pločių ir ilgių juostų, įvairiausių formų prilimpančių abrazyvų, viena iš mūsų gamybos šakų yra juostinių pjūklų gamyba su visu papildomu aptarnavimu. Dalis asortimento yra laikoma sandėliuose, mūsų nuolatiniams klientams. Kvalifikuoti darbuotojai, nuolat atnaujinami įrengimai leidžia mums laiku ir kokybiškai išpildyti visų klientų užsakymus.

Prekių pristatymas

Prekes pristatome visiems savo klientams! Po visą Lietuvą nuolat važinėja ne tik mūsų ekspeditoriai, tačiau ir vadybininkai. Kiekvienas klientas mums svarbus, todėl susidėliojame maršrutus taip, kad per kuo trumpesnį laiką aplankyti būtų visi, nesvarbu, ar nusipirkę vieną dėžutę ar pilną paletę, prikrautą jam reikalingų prekių. Logistikai kasdien vystantis ir tobulėjant, esant galimybėms pasitelkti įvairius vežėjus iš šalies, nebeturime teisės sakyti klientams "palaukit, vėliau". Visi mūsų klientai, nesvarbu, ar tai būtų prekybininkas, kurio parduotuvėje zuja pirkėjai, ar gamybininkas, kurio užsakymų terminai nepajudinami, žino, kad mes pristatysime prekes greičiausiai.

Technologinės konsultacijos

Didžioji dalis mūsų klientų yra tikri savo srities profesionalai ir puikiai išmano, kokios medžiagos kokiems paviršiams apdirbti yra tinkamiausios. Tačiau ir jiems kartais kyla klausimų. O gal yra dar geriau šį paviršių veikiančių medžiagų? O gal atsirado kokių naujienų? Tokiais atvejais gali padėti mūsų komanda. Jie ne tik padeda klientui išsikapstyti iš sudėtingos situacijos, kai kas nors stringa, ar nesigauna toks rezultatas, koks turėtų būti, bet ir gali patarti kaip patobulinti procesus, kol dar problemų neiškilo. Mūsų komanda nuolat tobulinasi pas gamintojus iš viso pasaulio, seka naujienas, kurias pristato rinkos geriausieji.

 

Įrankių garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Mūsų vadybininkų parduotus įrankius paimame iš klientų ir kiek įmanoma greičiau grąžiname jau sutaisytus. Klientams nereikia ieškoti, kur nuvežti įrankį, rūpintis kada jį sutaisys ir kas parveš. Mes tuo pasirūpiname už juos! Nesvarbu ar garantinis laikotarpis dar tesiasi, ar klientas įrankį naudoja jau seniai - kad daiktas tarnautų ilgai, reikia jam skirti pakankamai dėmesio, tinkamai prižiūrėti. Geram meistrui jo įrankiai - brangiausias turtas. Mes padedame savo klientams užtikrinti įrankių ilgesnį ir kokybiškesnį tarnavimą.

 

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku