Fibro diskai

  • 84_glomera_max_abrasive
  • 89_glomera_max_abrasive
  • 100_glomera_max_abrasives

Fibro diskai gali būti naudojami medienai, juodajam metalui, nerūdijančiam plienui, aliuminiui, spalvotiems metalams, plastikui, stiklo audiniui, akmeniui šlifuoti.

Galimas abrazyvinis grūdas: aliuminio oksidas, silicio karbidas, cirkonis, keramikos grūdas.

Grūdėtumas:
aliuminio oksidas nuo P24 iki P120
silicio karbidas nuo P36 iki P320
cirkonis nuo P36 iki P180
keramikos grūdas nuo P24 iki P120

Didžioji dalis diskų yra 125 mm diametro, tačiau galime pasiūlyti ir 180 mm diametro.

Aliuminio oksido grūdu dengti diskai, sukurti metalo pramonei, tačiau Lietuvoje jie sėkmingai naudojami ir medienos šlifavimui. Atsižvelgę į tai, mes klientams siūlome "išretinto" grūdo aliuminio oksido diskelius, kurie, šlifuojant medį, ilgiau neapsivelia.

Silicio karbido grūdu dengti diskai dažniausiai naudojami plastiko, stiklo audinio, spalvotų metalų šlifavimui.

Cirkoniniai diskai skirti tiek juodo, tiek nerūdijančio plieno šlifavimui ir ilgiau tarnauja nei aliuminio oksido grūdu dengti diskai.

Keramikos grūdo diskai taip pat skirti juodo ir nerūdijančio plieno šlifavimui, tačiau tarnauja ilgiau nei cirkoniniai ir mažiau kaitina šlifuojamą paviršių. Taip pat, reikia pažymėti, kad darbo procesas su šiais diskais yra greitesnis - keramikos grūdas stipriau "kanda" metalą.

Kaip išskirtinį produktą klientams galime pasiūlyti 3M Cubitron II. Jo išskirtinumas -  patentuotas taisyklingo trikampio formos sintetinis grūdas. Darbo rezultatas - ilgiau tarnaujantis diskas, mažiau kaistantis paviršius, didesnis disko našumas ir mažiau varginamas operatorius. Galimas grūdėtumas P36, P60 ir P80.

Dar vienas išskirtinis produktas VSM CompactGrain. Šio produkto išskirtinumas - ypatinga disko padengimo grūdu struktūra. Smulkus abrazyvas sujungiamas į blokelius  - "gniūžtes" ir jais padengiamas paviršius. Pavyzdžiui, šalinant suvirinimo siūlę, užtenka vienos operacijos vietoj dviejų. Tinkamai nušlifuojama siūlė, nesubraižant aplinkinio paviršiaus.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku