Juostos

  • 277_glomera_max_abrasives
  • 474_glomera_max_abrasives

Šlifavimo juostos - tai begalinio ilgio juostos, pagamintos iš abrazyvinės žaliavos. Juostos skirtos mechaniniam šlifavimui staklėse.

Jos sudarytos iš trijų sluoksnių.
Pirmas sluoksnis yra pagrindas: popierius, medžiaga, kombinuotas junginys, plastikas (filmas).
Antras sluoksnis - rišančioji medžiaga: dervos, klijai.
Trečias sluoksnis – abrazyvas: aliuminio aksidas, silicio karbidas, cirkonis, keramika.

Popieriaus pagrindo juostos gali būti skirtingo storio, medžiagos pagrindo juostų skiriasi lankstumas. Yra medžiaginių juostų, kurios gali būti naudojamos tiek sausam, tiek šlapiam šifavimui. Taip pat juostos gali būti skirtingo išretinimo - uždaro grūdo, atviro grūdo ir vidutiniškai išretinto grūdo.

Šlifavimo juostos skirstomos į siauras, plačias ir segmentines. Siauros iki 200 mm pločio, plačios iki 1400 mm pločio, segmentinės iki 3000 mm - su dviem arba daugiau suklijavimo siūlių. Kalibravimui skirtos juostos P12-P80, šlifavimui skirtos juostos P100-P240, tarpiniam šlifavimui (šlifavimas po apdailos) P240-P800 grūdėtumo juostos.

Pagal paskirtį juostos skirtos šlifuoti medienai, jos gaminiams  ir jos kompozitams, metalams, plastikams ir kitoms dirbtinėms meždiagoms.

Renkantis juostas svarbu ne tik atkreipti dėmesį į grūdėtumą, ilgį, plotį, tačiau, norint pasiekti gero rezultato, svarbu tinkamai naudoti juostas, teisingai jas įtemti ir pasirinkti tinkamą suklijavimo būdą.

Kad juosta ilgiau būtų tinkama naudoti ir gautnamas pageidaujamas šlifavimo rezultatas, labai svarbios ir juostos laikymo sąlygos - patalpų temperatūra, drėgmė, naujas ir tarp naudojimų juostas reikia pakabinti pakankamu atstumu vieną nuo kitos, nelaikyti juostų tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku