Pneumatiniai įrankiai

  • festool lex
  • sander3m

Reikia pripažinti, kad pasirinkimas įrankių rinkoje yra milžiniškas, todėl pasiklysti labai paprasta. Per savo ilgametę patirį įgijome daug žinių ne tik iš partnerių, tačiau ir iš klientų, kurie nepagaili minutėlės pasidalinti įspūdžiais apie vieno ar kito įsigyto įrankio naudojimo subtilybes, pliusus ir minusus. Kadangi rūpinamės savo klientais, siūlome jiems tik ypač kokybiškus įrankius. Ilgamečiai ir patikimi mūsų partneriai įrankių srityje yra pasaulyje labai gerai žinomi prekiniai ženklai Festool ir 3M. Nuolatinis naujienų pristatymas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, mokymai ir konsultacijos - net nesvarstomos mūsų partnerių papildomos paslaugos prie puikiai savo funkcijas atliekančių įrankių.

Pneumatinių įrankių populiarumą lemia jų lengvas svoris, lyginant su elektriniais. Ekscentriniai, stačiakampiai, kampiniai ir kitokie šlifuokliai - tai pagrindiniai pneumatiniai įrankiai, kuriuos be jokių dvejonių rekomenduojame savo klientams. Antrą ar trečią įrankį pas mus perka klientas tik plėsdamas veiklą, o ne keisdamas pirmąjį įrankį. Įrankių kokybė ir partnerių atsakingas požiūris į servisą leidžia mums išlaikyti klientų pasitikėjimą.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku