Poliravimo pasta

  • poliravi

Poliravimo pastos būna skystos ir kietos. Kietos pastos daugiau naudojamos metalo pramonėje, o skystos - baldų, automobilių pramonėje ir dirbtiniam akmeniui poliruoti. Galutinis rezultatas labai priklauso nuo paviršių paruošimo poliravimui, naudojant tas pačias pastas, galima gauti labai skirtingus rezultatus.

Pagal siekaimą išgauti rezultatą pastos skirstomos į pradinio poliravimo, tarpinio poliravimo ir galutinio blizgesio išgavimo (vertinama pagal matomo atvaizdo atspindį). Taip pat skirtingos pastos parenkamos skirtingoms metalų rūšims.

Blizgių baldų gamyboje ir automobilių pramonėje naudojamos skystos pastos vandens pagrindu. Gali būti poliruojama sausu arba šlapiu būdu. Pastų pasirinkimas priklauso nuo poliruojamo paviršiaus spalvos - baltiems paviršiams užtenka vieno arba dviejų žingsnių pastos, kai tuo tarpu tamsiems paviršiams būtinas tarpinis poliravimas (iš viso gali reikėti ir keturių žingsnių). Renkantis pastą taip pat svarbu atsižvelgti ir į poliruojamos dangos kietumą.

 

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku