Prilimpantys produktai

  • 116_glomera_max_abrasives
  • 142_glomera_max_abrasives
  • 121_glomera_max_abrasives
  • 134_glomera_max_abrasives
  • 144_glomera_max_abrasiv

Klientai ir specialistai prilimpančias abrazyvines medžiagas paprastai vadina „kibukais“. „Kibukai“ – tai abrazyvinės medžiagos skirtos naudoti su vibraciniais-orbitaliniais įrankiais. Ant žaliavos klijuojamas lipnus pagrindas - velkro medžiaga. "Kibukų" žaliava būna popieriaus, medžiagos ir plastiko (filmo) pagrindu. Prilimpantys abrazyvai gali būti įvairių formų (pvz. apvalūs, trikampiai, stačiakampiai), taip pat su pageidaujamu skaičiumi skylių. Formos pasirinkimas priklauso nuo įrankio, su kuriuo dirbama. Kai kurie prilimpantys produktai turi poroloninį sluoksnį, kuris skirtas paviršiaus kopijavimui.

Galimas abrazyvinis grūdas: aliuminio oksidas, silicio karbidas, cirkonis, keramika. Išskirtiniai produktai - "Cubitron II" ir "Compact Grain". Galimi grūdėtumai P40 - P3000. „Kibukai“ skirti medienai, jos gaminiams ir jos kompozitams, metalui, plastikui, dirbtiniam akmeniui, betonui, glaistui ir kitiems paviršiams šlifuoti.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku