Šepečiai profiliams

  • 240_glomera_max_abrasiv

Šepečiai profiliams - tai prilaikančiųjų šepečių ir abrazyvinės žaliavos junginys tvirtinamas į šlifavimo bugną. Žaliava ir prilaikantys šepečiai klijuojami tarpusavyje ir įklijuojami į profilį, kuris tvirtinasi į šlifavimo būgną. Šepečiai skirti profiliuotiems ir kreivalinijiniams paviršiams. Pagal profilį gali būti skirtingo pločio ir aukščio, taip pat gali būti skirtingai sukarpytas šlifavimo audinys. Šlifavimo šepečių tvirtinimo pagrindas būna metalinis arba plastikinis. Pagal būgno griovelio formą pritaikomas šepečių tvirtinimo pagrindas. Asortimente būna įvairios sudėties šepečių - vien šeriai, šeriai su šlifavimo medžiaga. Norint išlaikyti standumą, šeriai būna išdėstyti keliomis eilėmis viename segmente. Šepečių būgnai yra keičiamais segmentais arba monolitiniai, kurie pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku ir ypatingu išcentravimu. Galimi grūdėtumai P40-P600.

Šepečiai skirti medienai, jos gaminiams ir jos kompozitams, metalui, plastikui ir kitiem paviršiam šlifuoti. Jie dažniausiai naudojami tarpiniam šlifavimui. Medžio masyvui ir jo komponentams šlifuoti rekomenduojama naudoti šepečius su aliuminio oksido medžiaga, o tarpiniam šlifavimui (gruntams, lakams..) tinkamesnis šepetys su silicio karbido medžiaga.

Šepečiai yra sustatomi į būgnus, kurie gamyboje naudojami tiek stacionariai - kur detalė prinešama prie būgno, arba atvirkščiai - būgnas prinešamas prie detalės. Taip pat šepečiai gali būti sudedami į būgnines stakles.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku