Skriemuliai ir ritiniai

  • 55_glomera_max_abrasives
  • 50_glomera_max_abrasiv
  • 557_glomera_max_abrasives
  • 53_glomera_max_abrasive

Šlifavimo ritinys yra sudarytas iš abrazyvinių lapelių, lapelių ir neaustinės medžiagos, vien tik iš neaustinės medžiagos, poliuretano, ir naudojamas įvairiose šlifavimo, poliravimo, matinimo, struktūravimo  operacijose. Tokie ritiniai yra naudojami šlifavimo staklėse. Puikiai tinka šlifuojant ivairaus profilio briaunas. Kai kuriuose ritiniuose taip pat galima išsiformuoti reikiamą profilį. Ritiniais galima šlifuoti tiek metalą, tiek medžio plaušo plokštę, tiek medžio masyvą. MDF plokštės braiunų porų uždarymui labiausiai tinkami poliuretaniniai ritiniai.

Ritiniai paprastai yra pagaminti iš kompozitinės medžiagos, sudarytos iš abrazyvinių grūdelių ir rišančiosios medžiagos, suformuojant tvirtą apskritimo formą. Galimas skirtingas skersmuo ir plotis, priklausomai nuo ritinio panaudojimo paskirties. Ritinių gamyba yra atidžiai prižiūrimas procesas. Produktas turi išlikti homogeniškas ir subalansuotas, kad nesuirtų prie didelių apsisukimų.

Šlifavimo ritinių ilgaamžiškumas daugiausia priklauso nuo jo panaudojimo būdo. Dėvėjimasis bus lėtesnis, neviršijant nurodytos apsisukimų ribos ir neperspaudžiant ritinio.

Skriemulių skirtumas nuo ritinių - kotelis. Skriemulys yra sudarytas iš abrazyvinių lapelių, lapelių ir neaustinės medžiagos, vien tik iš neaustinės medžiagos, veltinio, ir naudojamas įvairiose šlifavimo, poliravimo, matinimo, struktūravimo operacijose. Skriemuliukai yra dedami į orinius arba elektrikius tiesinius  šlifuoklius. Skriemuliai dažniausiai naudojami įvairių vidinių, išorinių išlenkimų (radiusų) apdirbimui metalo pramonėje. Sriemuliukai iš vilnos lapelių, naudojami su poliravimo pasta, siekiant išgauti blizgų paviršių.

Skriemuliukai paprastai yra pagaminti iš kompozitinės medžiagos, sudarytos iš abrazyvinių grūdelių ir rišančiosios medžiagos, suformuojant tvirtą apskritimo formą ir su 3 mm arba 6 mm diametro koteliu. Galimas skirtingas skersmuo ir plotis, priklausomai nuo skriemulio panaudojimo paskirties. Optimaliam naudojimui rekomenduojama neviršyti gamintojo nurodomų maksimalių apsisukimų ribos.

 

 

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku