Žiedlapiniai diskai

  • 23_glomera_max_abrasives
  • 20_glomera_max_abrasives
  • 26_glomera_max_abrasives
  • 44_glomera_max_abrasives

Žiedlapiniai diskai sudaryti iš daugybės, ratu suguldytų ir suklijuotų prie korpuso, grūdu padengtų lapelių. Galimas korpusas - stiklo audinio, plastiko arba metalo. Populiariausi lapeliniai diskai - aliuminio oksido, cirkonio, keramikos grūdo pagrindu. Galimi diametrai 115 mm, 125 mm, 180 mm. Jie skirti juodo metalo, nerūdijančio plieno šlifavimui.

Kaip išskirtinį produktą galima paminėti ypatingos formos diskus (banguotos formos) Lukas-Erzet V3 Control, su kuriais dirbant, neatitraukus disko, matosi apdirbama vieta. Kiti ypatingi lapeliniai diskai Lukas-Erzet V2 Power turi išskirtinės formos abrazyvinius lapelius, kurių kitoks suklijavimo principas leidžia diską sunaudoti iki galo. Dar vienas neįprastas produktas Lukas-Erzet SLTT-Flex - diskas, skirtas apdirbinėti suvirinimo siūles kampuose. Jo ypatybė - susidėvintis korpusas ir stipriai išsikišę šlifavimo lapeliai. Ne ką mažiau išskirtiniai yra ir žiedlapiniai diskai Lukas-Erzet V4 Master, turintys ypač didelį lapelių skaičių. Jie pasižymi daug ilgesniu tarnavimo laiku, taip pat šlifuojant su šiais diskais yra galimybė suformuoti radiusą briaunoje.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku