Mes

 

Mes jau 27 metus rūpinamės savo klientais ir siekiame išspręsti visas jų problemas. Ar mums tai sekasi? Taip.


Įmonė įkurta 1995 metais. Pradžioje buvo visko - buvome maži, nedrąsūs, bet žingeidūs. Po truputį kaupėme žinias, informaciją, važinėjome po pasaulį, bendravome su pasaulinio lygio gamintojais. Augome ir tobulėjome, gilinomės į savo sritį. Tai mums padėjo išaugti į patikimą savo srities specialistų kompaniją. Daugiausia mūsų klientų dirba medienos, metalo, plastikų, akmens apdirbimo, automobilių remonto, maisto pramonės, statybų sektoriuose, tačiau yra ir unikalių klientų, pavyzdžiui, papuošalų gamintojai iš gintaro. Sukaupta patirtis, komandos atsidavimas nuolat padeda užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Pasirinkta kryptis - "paviršių apdirbimui", leidžia mums nuolat tobulėti ir užtikrintai vadinti save specialistais. Dabar klientai mus žino kaip:

savo klientų partnerius, pagalbininkus, konsultantus, o ne tik tiekėjus;
pasaulinio lygio šlifavimo ir pjovimo medžiagų atstovus;
atsakingus šlifavimo medžiagų, juostinių pjūklų gamintojus.

Mūsų partneriai

Mes nepaprastai vertiname savo partnerių indėlį į mūsų sėkmę. Labai atsakingai renkamės partnerius, kad jie ne tik tiektų mums kokybiškus produktus, bet taip pat ir nepakenktų mūsų reputacijai.  Didžiuojamės tuo, kad pasaulinio lygio kompanijos, su kuriomis bendradarbiaujame, yra ilgalaikiai mūsų partneriai, kurie ir mus vertina kaip patikimą partnerį.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku