"Festool" – tai vienas iš seniausių ir garsiausių profesionalams skirtų elektrinių įrankių gamintojų. Prekinio ženklo pradžia siejama su 1925 metais, kada vokiečių inžinierius ir verslininkas Gottlieb Stoll įkūrė bendrovę, gaminančią specializuotus medienos apdirbimo įrankius. Tuo metu Stoll verslas rėmėsi revoliuciniu, į klientą orientuotu požiūriu, kuris kartu su Stoll talentu ir inžinieriniais sugebėjimais pelnė bendrovei lyderio pozicijas medienos apdirbimo įrankių srityje.

Bendrovės sąskaitoje yra visa eilė išradimų, be kurių sunku įsivaizduoti šiuolaikinės medžio apdirbimo ir baldų gamybos pramonės procesus. 1929 metais "Festool" pristatė rinkai pirmąjį grandininį pjūklą, skirtą mobiliam darbui, ir tapusį šiuolaikinio benzininio rankinio pjūklo prototipu. 1951 metais buvo sukurta pirmoji pasaulyje ekscentrinė šlifavimo mašinėlė, o 1964 metais – diskinis įgilinamas pjūklas su specialia kreipiančiąja liniuote, kuri ilgainiui tapo tarsi vizitine "Festool" kortele.

Festool, http://www.festool.lt
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku