Pjovimo įrankiai

  • 585_glomera_max_abrasive

Juostiniai pjūklai naudojami metalo, medienos pramonėje, taip pat maisto pramonėje skerdienai, žuviai (šviežiai arba šaldytai) pjaustyti. Tekstilės pramonėje jie naudojami porolonui pjaustyti.

Populiariausi metalo pramonėje yra bimetaliniai pjūklai, tačiau ateitis - karboniniai pjūklai, kurie skiriasi, nuo įprastai naudojamų, savo struktūra ir pagaminimo specifika.
Juostinius pjūklus klientai renkasi pagal poreikį. Jie skiriasi išmatavimais, dantų forma, kampu (0, 5, 7, 10, 15 laipsnių), žingsniu, išvartymu, plieno struktūra.
Svarbu ne tik tinkamai pasirinkti kokybišką pjūklą pagal pjaunamą metalą, tačiau ir tinkamai su juo dirbti - nustatyti įtempimą, sukimosi greitį, pastūmą. Juostiniai pjūklai naudojami įvairiose staklėse, pavyzdžiui, gravitacinėse arba dviejų cilindrų.

Medienos pramonėje naudojami pjūklai skiriasi plieno sudėtimi, kietumu. Pagal tai parenkamas pjūklas tinkamai operacijai atlikti (pjaunama sausa mediena, šlapia mediena, nužievinta ar ne). Taip pat tinkamam pasirinkimui turi įtakos dantų išvartymas, žingsnis, grūdinti ar negrūdinti dantys, pjūklo storis. Pasirinkus tinkamą pjūklą, pasiekti optimaliam rezultatui, labai svarbus teisingai nustatytas pjūklo įtempimas. Tolimesniam darbui ir ilgaamžiškumui užtikrinti, pasirinktas pjūklas turi būti tinkamai prižiūrėtas, pagaląstas, jeigu reikia, iš naujo išvartyti dantys.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku