Nerūdijančio plieno įbrėžimų šalinimas ir struktūravimas

Nerūdijančio plieno lakštai turi apsauginę plėvelę, tačiau sandėliavimo ar gamybos proceso metu (lankstant, virinant ir tt.) gali pasižeisti, susibraižyti. Vizualiai susigadina gamyklinė struktūra, kuri buvo suteikta pramoninėmis šlifavimo staklėmis. Dėl gaminių gabaritų su staklėmis nebeišeina atstatyti reikiamos struktūros, todėl dažnai tai tenka daryti rankiniais įrankiais. Fein WPO 14-25E tai universalus įrankis, su kuriuo galima šlifuoti paviršių kibiais diskeliais, panaudojus ašies prailginimą, galima dirbti su įvairios paskirties abrazyvais 100x100x19, galima atlikti poliravimo darbus naudojant poliravimui skirtus skriemulius ir poliravimo pastas. Pagal įrėžimo gylį galima naudoti skirtingo grūdėtumo 3M Trizact kibius diskelius. Gilesniems įrėžimams galima naudoti A100, įprastai siūlome A65. Šiam darbui būtinai turi būti naudojamas padas kibiems diskams su paminkštinimu.

Įrėžimų šalinimui prieš struktūros atstatymą galima naudoti 3M Trizact 100x314 juosteles ant besiplečiančio būgnelio, tačiau šiuo būdu šalinant suraižymus labai dažnai paviršiuje padaromos skersinės juostelės „zebras“, kurį sunku pašalinti su struktūravimo skriemuliu, arba ant detalės patekusios į tam tikrą apšvietimą pro suteiktą struktūrą vis tiek persimuša „zebro“ juostelės, ko nėra po darbo su kibiais diskeliais. Pagal norimą išgauti struktūrą gali būti naudojami įvairūs skriemuliai 110x100x19. Dažniausiai naudojami neaustinės medžiagos coarse grūdėtumo.

 

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia
Sutinku